Mbappe ne dobi enake plače kot Neymar – želi v Real?

Clive Rose, Getty Images Sport

Napadalec PSG-ja Kylian Mbappe znova razmišlja o odhodu iz Pariza. Edini klub, ki bi si lahko privoščil njegovo usluge, je bržkone madridski Real.

Katalonski mediji poročajo, da je mladi Francoz od vodstva kluba zahteval, da mu izenačijo plačo z Neymarjem, vendar njegova zahteva ni padla na plodna tla.

Kylian Mbappe trenutno na leto v žep pospravi 13 milijonov evrov, Brazilec pa kar 36 milijonov.

Menedžerji enega od najbolj nadarjenih nogometašev na svetu so po košarici vodstva PSG-ja domnevno že navezali stik z Realom. Cena Mbappeja je 230 milijonov evrov.

Iz drugih virov prihajajo informacije, da tudi Neymar po novi poškodbi in odhodu športnega direktorja Antera Henriqueja (znova) razmišlja o zamenjavi klubske sredine.