Griezmann v PSG, ne Barcelono!?

Alex Caparros/Getty Images

Antoine Griezmann je sporočil, da ve, kje bo nadaljeval kariero, vendar informacije še ni delil z javnostjo. Katalonski mediji medtem pišejo, da Fracoz kariere ne bo nadaljeval pri Barceloni.

Katalonski Sport se je dokopal do informacij, po katerih je v primeru Antoina Griezmanna prišlo do popolnega preobrata. Pri Sportu pišejo, da je njegov prestop v Barcelono, ki se je še nekaj dni nazaj zdel zapečaten, propadel, kariero pa bo nadaljeval pri PSG-ju.

Potem ko je slišal, da je večina slačilnice in tudi velik del navijačev proti njegovemu prihodu, naj bi se Griezmann premislil in odločil, da se ne bo pridružil ekipi, v kateri ne bi bil dobrodošel. “Govorice so takšne, da se je Griezmann dogovoril vse potrebno s PSG-jem, kjer bo zamenjal Cavanija, ki odhaja iz kluba. Govori se, da je že podpisal predpogodbo s pariškim klubom in predsednikom Al-Khelaifijem,” zagotavljajo pri Sportu in dodajajo, da pri Barceloni že iščejo rezervno rešitev. Govora je o Rodrigu iz Valencia oziroma Marcusu Rashfordu iz Manchester Uniteda.

Griezmann bo svojo usodo razkril 1. julija, do takrat pa nas čaka verjetno še kar nekaj ugibanja, kje bo nadaljeval kariero po petih letih pri madridskem Atleticu.