Predsednik PSG: "Obnašanja zvezd ne bom več prenašal"

Uncategorized 16. Jun 201919:30 > 19:34
Getty Images/Mike Hewitt

Predsednik PSG-ja Nasser Al-Khelaifi je danes izjavil, da se je klub pripravljen odreči svojim zvezdnikom, če se ti ne bodo začeli obnašati bolj odgovorno.

Klub iz francoske prestolnice je v zadnjih sedmih letih samo enkrat izpustil naslov prvaka, a je jasno, da imajo bogati lastniki še precej večje ambicije, povezane z Evropo.

Nogometaši morajo izpolnjevati svoje obveznosti, še precej bolj, kot v preteklosti. Njihov odnos bi moral biti drugačen. Bolj morajo garati, se bolj truditi…” je za francoske medije povedal Al-Khelaifi.

Tukaj niso zato, da se zabavajo. Če se s to perspektivo ne strinjajo, potem imajo pač težavo, vrata so jim odprta. Adijo. Takšnega obnašanja zvezdnikov ne bom trpel,” je bil oster Katarec.

PSG je lani v ligi prvakov zaustavila Barcelona, letos je bil v šokantni povratni tekmi osmine finala od njih boljši Manchester United.