Neymarja ne bo nazaj v PSG! Znani tudi razlogi

Uncategorized 21. Jun 201921:58 > 22:01
Francesco Pecoraro, Getty Images Sport

Po poročanju španskega sport.es. se zvezdnik PSG Neymar ne želi vrniti nazaj v Francijo, ampak si želi poiskati novo sredino.

Clive Rose, Getty Images Sport

Po poročanju naj bi Brazilec že seznanil vodstvo kluba, da želi več sodelovati s Parižani. Nekaj podobnega smo prav tako lahko prebirali v medijih v zadnjem obdobju, le, da so pri PSG poudarili, da si e želijo takšnega obnašanja v svoje klubu.

Neymar je bolj ali manj razočaran nad vsem, kar je izkusil v zadnjih dveh letih odkar je prišel iz Barcelone. Brazilec naj bi bil nezadovoljen predvsem z odnosom nekaterih soigralcev do njega, obnašanju sodnikov in nasprotnih nogometašev v Ligue 1, slabi konkurenci v prvenstvu, tekmami pred polpraznimi tribunami in slabim odnosom z mediji.

V letošnji sezoni, kjer je imel ogromno smole s poškodbami je odigral 28 tekem in dosegel 23 zadetkov ob 13 podajah.

Neymar je leta 2017 za rekordnih 222 milijonov evrov prišel v Pariz, ki pa ga bi lahko po dveh letih zapustil. Veliko pa se govori predvsem o njegovem povratku v Barcelono.