Pablo Sarabia iz Seville v PSG za 20 milijonov evrov

Uncategorized 2. Jul 201910:40 > 10:43
Getty Images/Aitor Alcalde

Španski nogometaš Pablo Sarabia je zapustil Seville in bo svojo kariero nadaljeval v dresu PSG, slednji so zanj odšteli "samo" 20 milijonov evrov.

Pablo Sarabia je bil v predhodnih sezonah eden najboljših nogometašev Seville, s svojimi dobrimi predstavami je opozoril nase in prejel zanimanje s strni velikih evropskih klubov. Na koncu pa je dokaj poceni bitko zanj dobil PSG, ki ga je v svoje vrste pripeljal za skromnih 20 milijonov evrov.

Parižani so danes že potrdili, da je Sarabia postal novi igralec francoskih prvakov, s katerimi je podpisal petletno pogodbo.

Od 27-letnika mnogi veliko pričakujejo, nekateri pa celo smatrajo, da bo ravno on najbrž glavna zamenjava za Brazilca Neymarja v primeru njegovega odhoda nazaj v Barcelono.

Napadalno usmerjeni vezist, ki lahko igra tudi na položaju krilnega napadalca je svojo nogometno pot začel v madridskem Realu, kjer pa pravih priložnosti ni dobil, sledil je odhod v Getafe. Od leta 2016 pa je bil Sarabia član Andaluzijcev.