Mbappe odkril, kje bo nadaljeval kariero

Uncategorized 3. Jul 201910:27 > 10:27
Getty Images/Francesco Pecoraro

Kylian Mbappe je sporočil, da bo tudi naslednjo sezono igral za svoj dosedanji klub Paris Saint-Germain.

Mladi superzvezdnik Paris Saint-Germaina Kylian Mbappe je že maja dejal, da bi lahko tekom poletnega prestopnega roka našel nov klub, potem ko je dve sezoni preživel pri francoskih velikanih.

Povezano

Španski časnik Marca je nekaj dni nazaj poročal, da najboljši strelec PSG-ja v pretekli sezoni noče podaljšati pogodbe s klubom iz francoske prestolnice, kar je spet obudilo namigovanja o njegovi selitvi v Madrid. Kasneje so se pojavile tudi govorice, da se za Mbappeja zanima tudi aktualni evropski klubski prvak Liverpool.

Mbappe pa se je odločil, da bo končal z namigovanji in zgodbami, zato se je oglasil na Twitterju, kjer je objavil fotografijo v novem dresu pariškega moštva, spodaj pa napisal “To je Pariz 2019/2020.” Na ta način je jasno povedal, da bo tudi naslednjo sezono branil barve na istem naslovu.

Mbappe je lani dosegel 39 zadetkov in 17 asistenc v vseh tekmovanjih.