Herrera: "Zapustil sem največji angleški klub"

Uncategorized 8. Jul 201912:43 > 12:45
Catherine Ivill/Getty Images

Ander Herrera je razkril, da ga vodstvo Manchester Uniteda ni uspelo prepričati, da bo imel v prihodnosti pomembno vlogo v klubu.

Španski nogometaš je s Paris Saint-Germainom podpisal petletno pogodbo. V klub je prišel kot prost nogometaš.

Kot navajajo mediji je bil trener “Rdečih vragov” Ole Gunnar Solskjaer zelo naklonjen ideji, da v klubu zadrži 29-letnika toda uprava Špancu ni mogla zagotoviti tedenske plače v višini 350.000 funtov.

“Ne želim se pogovarjati o preteklosti toda obstajale so razlike v pogledu na to kakšna bo moja vloga v prihodnosti “, je priznal Herrera.

“Toda, moram se zahvaliti klubu, navijačem in nenazadnje Solskjaerju, ki si je želel da ostanem. Toda enostavno se to pač ni zgodilo. Zakaj sem se odločil da odidem v PSG? Da bi odšel iz Uniteda, ki je največji angleški klub, se moral iti v ekipo podobnega ranga – torej v klub, ki je največji v Franciji.”

Ander Herrera je v dresu Manchester Uniteda odigral 189 tekem.