Neymar se ni pojavil na treningu, pri PSG razočarani

Uncategorized 8. Jul 201919:30 > 19:32
Getty Images/Srdjan Stevanovic

Paris Saint-Germain je v izjavi med drugim navedel, da mora Brazilec navesti razlog zakaj je manjkal, kljub dogovoru na prvem treningu pred začetkom nove sezone.

Francoski mediji so poročali, da se Neymar ni pojavil na začetku priprav pred novo sezono, kot je bilo dogovorjeno. Pri PSG so v zvezi s tem napovedali ukrep proti Brazilcu, hkrati pa v javnost tudi poslali sporočilo.

V sporočilu se glasi.

“V ponedeljek, 8. julija bi se moral Neymar da Silva Santos Junior pojaviti na treningu članskega moštva Paris Saint-Germaina. V klubu lahko potrdimo, da se Neymar na treningu ni pojavil za kar pa ni imel dovoljenja kluba. Pri Paris Saint-Germain obsojamo takšno dejanje in napovedujemo za takšne stvari predvidvene ukrepe.”

V zadnjem času je postalo jasno, da nogometaš ne želi več igrati za klub iz Pariza. Največ govora je o Brazilčevem povratku v Španijo.