Neymar obvestil PSG, da želi zapustiti klub

Clive Rose, Getty Images Sport

Brazilec se je v ponedeljek vendarle pojavil na treningu svoje ekipe. Še istega dne pa se je nato srečal s športnim direktorjem Leonardom in mu sporočil, da želi zapustiti francoskega prvaka.

Francoski novinarji poročajo, da je bil pogovor precej intenziven. Neymar pa je sporočil, da želi letos zapustiti klub iz Pariza. Brazilski reprezentant naj na sestanku ne bi, kot naslednje možne destinacije, omenjal Barcelone.

27-letni nogometaš kot kaže ne bo več zaigral v ekipi Thomasa Tuchla. Želja je, da s klubom, ki domuje na Parku princev ostane v dobrih odnosih ter da odide mirno, brez nepotrebne slabe volje.

Francoski prvak sicer pričakuje, da bo Neymar z ekipo odšel na turnejo po Kitajski. V nasprotnem primeru, ga bodo vnovič finančno kaznovali. Že pred tem so Brazilca zaradi neprihoda na prvi trening kaznovali s 375.000 evri.

Sky Sports medtem poroča, da Parižani za Neymarja niso dobili niti ene ponudbe.

Eden najboljši nogometašev na svetu se je leta 2017 iz Barcelone preselil v PSG za rekordnih 222 milijonov evrov. V pretekli sezoni je dosegel 23 zadetkov na 28 tekmah v vseh tekmovanjih.