Navijači PSG-ja zahtevajo, da Neymar odide

Clive Rose/Getty Images

Nogometaš Paris Saint-Germaina Neymar je bil tudi minuli konec tedna med tekmo prvega kroga Ligue 1 v novi sezoni pod udarom kritik navijačev.

Brazilca Neymarja ni bilo v moštvu Paris Saint-Germaina za prvo tekmo v novi sezoni, glavni trener Thomas Tuchel pa je že razložil, da se brazilski zvezdnik še vedno vrača po poškodbi.

Športni direktor kluba Leonardo pa je priznal, da se klub še vedno dogovarja za prestop najdražjega nogometaša na svetu.

Povezano

To je izzvalo gnev navijačev PSG-ja, ki so svoje nezadovoljstvo izrazili med tekmo prvega kroga nove sezone, na tribunah pa je bilo moč opaziti transparente, na katerih so navijači sporočali Neymarju, naj odide iz kluba. Še več, o njihovi zahtevi so tudi prepevali.

“Situacija je težka. Ne vem, kaj naj rečem. Kolegi so mi pokazali videoposnetek, saj nisem slišal, kaj so prepevali tekom tekme. Istočasno moram reči, da jih ne razumem. Čustva so močna, a on je naš igralec, moj igralec,” je dejal Tuchel.

“Moram ga zaščititi. Bil je v slačilnici. Razumem, da nekaterim ni všeč to, kar počne in govori, a je treba svoje občutke izraziti na drugačen način,” je še dodal glavni trener.