Elsner v 2. krogu do zmage proti podprvaku Francije

NK Olimpija Ljubljana

Luka Elsner je včeraj v francoski Ligue 1 debitiral še pred domačimi gledalci. S svojim Amiensom se je doma pomeril proti lanskoletnemu podprvaku Lillu in ga z minimalnih 1:0 celo premagal za prvo zmago v novi sezoni.

Potem, ko se debi Luki Elsnerju v francoski Ligue 1 ni posrečil, saj je njegova ekipa izgubila proti Nici v gosteh z 2:1, pa je bilo tokrat na debiju pred domačimi gledalci vse drugače.

Amiens je prišel do minimalne zmage z 1:0 in to proti ekipi Lilla, ki je lani sezono končala na drugem mestu takoj za PSG.

Gostje so že v prvem polčasu ostali brez enega igralca, saj je bil v 39. minuti izključen Boubakary Soumare. Za prve tri točke v novi sezoni in prvo zmago Elsnerja v Ligue 1 pa je v 70. minuti poskrbel Sehrou Guirassy.