Leonardo: Ne delajte mehiške telenovele okrog Neymarja

Uncategorized 17. Sep 20199:19 > 9:19
Getty Images/Clive Rose

Športni direktor Paris Saint-Germaina Leonardo je priznal, da status Neymarja še ni rešen, a je izrazil upanje, da se vse govorice in poročanja okoli njegovega morebitnega prestopa konačjo do naslednjega prestopnega roka.

Tekom poletnega prestopnega roka so mediji na veliko in široko poročali o morebitni vrnitvi Neymarja v Barcelono, ponudbo za brazilskega zvezdnika pa je poslal tudi Real Madrid.

Na koncu se nič od tega ni zgodilo, Brazilec je ostal v Parizu in povsem okreval po poškodbi. Minuli konec tedna je odigral svojo prvo tekmo sezone proti Strasbourgu in že dosegel zadetek.

Povezano

Čeprav je dosegel zadete za zmago Paris Saint-Germaina so navijači žvižgali Neymarju: “Neymar je storil napako, a ko se je prestopni rok končal, se je vrnil v klub. Pravočasno je hodil na treninge, njegov odnos je bil zares dober. Na zadnji tekmi je dosegel spektakularen gol, kot iz filmskih scen. Po tekmi je dal iskreno izjavo,” je strnil vtise športni direktor kluba Leonardo.

“Resnica je, da tudi danes ni možno povedati, kakšen je njegov položaj. Ni pa nam okoli njega treba delati mehiške telenovele. Moramo se osredotočiti na igrišče. On je tam, je del ekipe.”

Neymar na prvi tekmi nove sezone Lige prvakov proti Realu ne bo igral zaradi prepovedi igranja, ki mu jo je naložila UEFA zaradi verbalnega napada na slovenskega sodnika Damirja Skomino.