Icardi: Bil sem v velikih klubih, a PSG je najboljši

Uncategorized 28. Okt 20199:42 > 9:42
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Argentinski napadalec Mauro Icardi trdi, da je Paris Saint-Germain najboljši klub v katerem je v svji karieri igral.

Paris Saint-Germain je minuli konec tedna v največjem derbiju francoskega nogometa v zadnjih desetletjih prepričljivo ugnal Olympique iz Marseilla s 4:0 in se še utrdil na vrhu francoskega prvenstva.

Mauro Icardi, ki je v zadnjem obdobju polnil naslovnice iz nepravih razlogov in zaradi dolgo trajajoče sage z nekdanjim delodajalcem Interjem iz Milana, je dvakrat zatresel mrežo nasprotnika, prvič v deseti, drugič pa v 28. minuti srečanja.

“Zares sem zadovoljen, da sem dosegel dva zadetka, srečen sem, ker smo zmagali. Igral sem že na velikih tekmah in v velikih klubih, a Paris Saint-Germain je najboljši izmed vseh. Tu se počutim zares odlično,” je dejal argentinski napadalec.

Icardi je v šestih odigranih tekmah v dresu aktualnega francoskega prvaka dosegel že pet zadetkov. Napadalec je na Park Princev prispel poleti kot posojen igralec Interja, PSG pa bo po koncu sezone lahko odkupil njegovo pogodbo za 70 milijonov evrov.