"Mbappe ne gre v Real, želi Ligo prvakov s PSG-jem"

David Ramos/Getty Images

Napadalec PSG-ja Kylian Mbappe letos ne bo prestopil v madridski Real, trdi Pierre Menes, novinar Canal+, dobro obveščen o dogajanju na Parku princev.

Mladega Francoza že dalj časa povezujejo s kraljevim klubom. Praktično že od časa, ko je mladi Francoz nastopal še za Monaco, vendar do danes še ni prišlo do sodelovanja.

Kot trdi Pierre Menes, se tudi letos poleti glede tega ne bo nič spremenilo. “On letos ne bo odšel v Real Madrid. Razlog je, da Real Madrid nima tega denarja. PSG ima sedaj leto dni, da podaljša njegov obstanek, vendar bo to odvisno od učinka kluba v Ligi prvakov,” trdi Menes in dodaja: “Mislim, da želi Kylian Mbappe osvojiti Ligo prvakov s PSG-jem, ker, zaradi njegovega načina razmišljanja in vse večjih ambicij, je za njega lepše, da Ligo prvakov osvoji s pSG-jem, kot z Real Madridom.”

Setovni prvak ima pogodbo s Parižani sklenjeno do leta 2022 in njegova cena znaša 180 milijonov evrov. Spomnimo, da je Mbappe leta 2018 iz Monaca v PSG prestopil za 145 milijonov evrov.