Ne samo Cavani, tudi Silva zapušča PSG

Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Športi direktor PSG-ja Leonardo je v intervjuju za "Le Journal du Dimanche" potrdil, da bosta branlec Thiago Silva in napadalec Edinson Cavani kmalu zapustila klub.

Getty Images/Mike Hewitt

Drži, da bosta Cavani in Silva ob koncu sezone zapustila PSG. Naša ideja je, da ju pazimo za tekme Lige prvakov v avgustu,” je izjavil Leonardo.

Brazilskemu in urugvajskemu reprezentantu pogodba s Parižani poteče konec junija.

Cavani je v letošnji sezoni dosegel sedem zadetkov na 22 tekmah v vseh tekmovanjih, zanj pa sta zanimanje pokazala Atletico Madrid in Inter.

Silva je v klub iz Pariza prišel leta 2012 iz Milana v prestopu vrednemu 42 milijonov evrov

Francosko Ligue 1 so zaradi koronavirusa prekinili, za prvaka pa razglasili PSG.