Mbappe v Real čez 1 leto?

Uncategorized 21. Jul 202022:54 > 22:56
David Ramos/Getty Images

Francoski reprezentant Kylian Mbappe je sporočil, da bo tudi v prihodnji sezoni, ko bo klub slavil 50. obletnico, igral za PSG.

Mnogi menijo, da je čudežni deček že prerasel okvirje francoske Ligue 1 ter da bi se moral dokazati izven svoje domovine, toda Kylian je sporočil, da ima pod Eifflovim stolpom še nekaj neporavnanih računov.

Sem igralec PSG-ja in še naprej želim biti del tega projekta,” je dejal Mbappe.

21-letnik je za Bein Sport sporočil, da bo vsaj še eno sezono ostal pri aktualnih francoskih prvakih.

Zagotovo bom tudi v naslednji sezoni igral za PSG. Za ta klub bom dal vse od sebe. Cilj je, da osvojimo karseda veliko lovorik,” je dejal Francoz.

Mbappe se zaveda, da ima naslednja sezona za PSG poseben pomen:

To bo pomembna sezona za klub, igralce in navijače. Slavili bomo 50 let obstoja. Ko sem prišel v klub, sem podpisal 4-letno pogodbo. Morda bo naslednja sezona moja zadnja pri PSG-ju. Trudili se bomo, da bomo uspešni.”

Pred dnevi je sicer predsednik Florentino Perez dejal, da si Real, zaradi finančne krize, trenutno ne more privoščiti Mbappeja. Zdi se, da je bila temu primerna tudi retorika Kyliana. Morda se bo odmeven prestop zgodil po koncu naslednje sezone.

Mbappe je za PSG odigral 117 tekem in dosegel kar 80 golov.