URADNO: Simon Rožman novi trener Rijeke!

Uncategorized 23. Sep 201920:09 > 20:11
Domžale/Facebook

Potem, ko je včeraj z mesta glavnega trenerja Rijeke odstopil Igor Biščan je sedaj tudi uradno postalo jasno, da je novi trener Rijeke postal Slovenec Simon Rožman.

Že včeraj smo poročali, da je po odstopu Igorja Biščana glavni kandidat za klop Rijeke postal Simon Rožman. Danes pa je vse skupaj tudi postalo uradno. Po Matjažu Keku je tako Simon Rožman naslednji slovenski trener na klopi tega kluba.

Navdušen sem nad tem, kar sem videl doslej. Situacija je specifična, vse se je zgodilo zelo hitro. Mislim, da smo pripravljeni, tako jaz kot fantje, da naredimo pravo stvar, zato sem tudi prišel. Imam občutek, da lahko naredimo dobre stvari.

Spremljam hrvaško ligo, že dlje časa. Imam precej informacij, nekaj od trenerja, nekaj sem videl. Imamo kvalitetno ekipo. Narediti moramo vse, da dosežemo vse cilje, ki si jih je klub zastavil,” je dejal novi trener Rijeke, ki bo imel v letošnji sezoni kar težko delo, glede na to, da sta zaenkrat Dinamo in Hajduk dobro razpoložena v prvenstvu.