Jovičevič na klopi Dinama zdržal dva meseca

Uncategorized 6. Jul 202015:50 > 15:52
gnkdinamo.hr

Dinamo in Igor Jovičevič sta po približno dveh mesecih prekinila sodelovanje. Sodu je dno včerajšnji poraz proti Rožmanovi Rijeki.

Imel sem najboljše namere, toda “žoga” mi tokrat ni vrnila vloženega truda. Odhajam z dvignjeno glavo, saj sem bil ves čas na razpolaganju klubu. Nasledniku želim vse dobro,” je po predčasni prekinitvi pogodbe za hrvaške medije povedal nekdanji trener Celja. “Verjamem, da se bom nekoč spet vrnil, saj je to moj ljubljeni klub. Prepričan sem, da je to le na svidenje in ne zbogom,” je ob slovesu zapisal tudi nekdanji trener Celja Igor Jovičevič.

Jovičevič je Zagrebčane prevzel 22. aprila, potem, ko je na mestu trenerja zamenjal sicer zelo uspešnega Nenada Bijelico. Na zadnjih petih tekmah je vpisal dve zmagi, dva remija in včerajšnji poraz proti Rijeki, ki jo sicer vodi Simon Rožman.

Dinamo Zagreb, ki si je sicer že zagotovil naslov državnih prvakov bo sezono zaključil z novim že tretjim trenerjem v sezoni.