Vešović tik pred koncem za pomembno zmago Rijeke

Uncategorized 19. Mar 201719:33 > 19:35
Getty Image

Marko Vešovića je z zadetkom tri minute pred koncem tekme Rijeki proti Slavenu Belupu priboril zlata vredne tri točke, ki so poskrbele, da imajo varovanci Matjaža Keka še vedno štiri točke prednosti pred zagrebškim Dinamom.

Koprivničani so sicer povedli v 14. minuti, ko je v polno meril Tadić. Rijeka je po zadetkih Andrijaševića in Jovičića prišla do popolnega preobrata, a so se domači prek Hebera vrnili v igro in poskrbeli za dramatično končnico.

V le tej so bili uspešnejši varovanci Matjaža Keka, za katere je tri minute pred koncem v polno meril Marko Vešović, nekdanji nogometaš Crvene zvezde.

Že pred tem je Dinamo prišel do zmage proti Puli (3:0), razlika med tekmecema pa ostaja štiri točke v korist Rijeke.