Tadić: "Škoda bi bilo ostati v Ajaxu le za sezono"

Uncategorized 14. Jul 201910:56 > 11:01
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Srbski reprezentančni nogometaš nizozemskega prvaka Ajaxa Dušan Tadić je za srbske medije spregovoril o tem, zakaj je podaljšal sodelovanje s klubom, pa čeprav je imel na mizi številne bogatejše ponudbe.

Ko sem lani prišel iz Southamptona, sem motiv za prestop poiskal v velikosti samega kluba in nogometni filozofiji. Res bi bila škoda, da bi tukaj preživel le eno sezono. Dobro sem se počutil na Nizozemskem, veliko nam je uspelo doseči, vsakič ob prihodu na igrišče sem užival,” je za Sportski žurnal povedal Tadić.

Pogajanja niso trajala dolgo, Srb je vse skupaj prepustil svojemu agentu Milošu Malenoviću. Tadić je pogodbo podpisal do leta 2026. “Žal mi je zaradi vseh odhodov, a kaj naj? Prepričan sem, da se bo večina vrnila in tu končala kariero,” je dodal nogometaš iz Bačke Topole.

Tadić je ob koncu priznal, da ga po koncu kariere vsekakor mika položaj managerja v amsterdamskem klubu: “Ni boljšega začetka trenerske kariere, kot tu!