Ziyech: "Zavrnil sem Sevillo, hočem v večji klub"

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Nogometaš Ajaxa, Hakim Ziyech je razkril, da ima na mizi ponudbo Seville, ki pa jo je zavrnil, saj želi iz Amsterdama prestopiti v veličastnejšo sredino.

Krilni igralec iz Maroka je po sijajni sezoni, v kateri je dosegel 16 golov in 13 podaj, na radarju številnih evropskih velikanov, najbolj konkretno ponudbo je menda predstavila Sevilla.

Sevilla je na isti ravni kot Ajax, zato sem njihovo moledovanje zavrnil. Ne želim prestopiti kar kamorkoli. Če bom odšel, bo to v vrhunski klub,” je povedal 26-letnik, potem ko je z Ajaxom pred kratkim osvojil nizozemski superpokal.

Maročana so mediji povezovali tudi s klubi z Otoka, še najbolj glasno se je govorilo o Arsenalu in Liverpoolu.

“Pravi klub, ki si ga sam želim, me še ni poklical, tako da bom še naprej pri Ajaxu. Ni potrebe, da oddiem samo zato, da pač nekam grem,” je povedal levonogi nogometaš, ki ima sicer z Ajaxom pogodbo do leta 2021, njegova tržna vrednost pa kotira okoli 40 mio. evrov.