NE Sevilli, NE Premier Ligi – Ziyech ostaja v Ajaxu

Uncategorized 9. Avg 201917:59 > 18:01
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Nogometaš Ajaxa Hakim Ziyech je podaljšal pogodbo z Ajaxom do leta 2022, so objavili na uradni spletni strani Ajaxa.

Ajax je svoje navijače razveselil z vprašanjem na twitterju: “Verjamete v magijo? Ta klub verjame v magijo”.

Krilni nogometaš iz Maroka se je po sjajni prejšnji sezoni, v kateri je dosegel 16 zadetkov in 13 asistenc, našel na radarski sliki mnogih klubov, najkonkretnejša je bila Sevilla. Ziyech je od tem dejal, v kolikor bo zapustil Ajax, pridejo v poštev samo večji klubi.

Povezovali so ga tudi z nekaterimi premierligaši, tudi z Liverpoolom in Arsenalom. Prejšnja pogodba je veljala do 2021 leta. Uprava kluba je Maročanu pripravila pogodbo, zaradi katere ne bo zamenjal sredine in je svoje bivanje na Amsterdamareni podaljšal še za eno leto.