Bo PSG "razbil prašička" še za nakup Mbappeja!?

Getty images/Dan Mullan

Potem ko so vodilni v pariškem velikanu postavili rekord že z nakupom Neymarja, se očitno klub pri krepitvi moštva za novo sezono ne nameravajo ustaviti. Naslednja tarča je najbolj talentiran igralec francoske lige, morda celo Evrope, Kylian Mbappe.

Parižani so menda pripravili 155 milijonov evrov in znesek za bonuse, poroča francoski Telefoot! Informaciji dodatno težo daje dejstvo, da je Mbappe nedavno izrazil naklonjenost PSG-ju oziroma šel francoskim medijem razkril, da naj bi zanj v poštev letos prišel le odhod v Pariz ali nadaljevanje z Monacom. Menda naj bi ga še kako mikalo igranje v tandemu z Neymarjem.

Vendar pa je potrebno v račun vzeti še vidik finančnega “fair playa”, saj je francoski podprvak v debelih dolgovih, še bolj se bo ta povečal, če se prestop Mbappeja uresniči. Jasno, to pomeni le eno in sicer razprodajo: tako sta odhod iz mesta romantike že napovedala Julian Draxler ter Angel Di Maria, ali pa se bodo arabski veljaki v klubu domislili kakšne nove ideje. V vsakem primeru zgoraj navedeno pravilo izgublja na vrednosti, nogometni svet pa ima vanj vse manj zaupanja…