Danes na SK: Real, United, derbiji in še veliko več

Matthias Hangst/Getty Images

Današnji spored na programih Sportkluba ponuja veliko, zelo veliko. Že ob 12:30 vas čaka krstni televizijski prenos 1. slovenske ženske nogometne lige, nato odhajamo na Otok pa v Španijo, pred nami tudi trije večni derbiji, liga NBA, rokomet, odbojka ...

Nedelja je namenjena počitku in uživanju v številnih športnih vsebinah, ki si jih lahko ogledate na Sportklubu. Že ob 12:30 bo prvič v zgodovini potekal televizijski prenos 1. slovenske ženske nogometne lige. Na SK 1 si oglejte derbi iz Radomelj, kjer pri vodilni ekipi lige in jesenskih prvakinjah gostuje ŽNK Telemach GMT Beltinci.

Ob 14:30 sledi obračun med Newcastlom in Arsenalom, ob 17:00 bo Manchester United gostil WBA, ob 19:00 sledi obračun prve rokometne lige med Koprom in Ribnico, ob 20:45 pa madridski Real gostuje pri Malagi.

Tudi na SK 2 se nam obeta zanimivo dogajanje. Ob 12:00 začenjamo s turško košarko, ob 16:45 PSV v velikem derbiju gosti Ajax, morda še za odtenek bolj vroče bo ob 19:00, ko se selimo na Portugalsko, kjer bomo spremljali obračun med Benfico in Portom, ob 21:30 pa bodo na svoj račun prišli še ljubitelji lige NBA, ko prenašamo uvodni obračun med Clevelandom in Indiano.

Na SK 3 ob 13:00 prenašamo obračun med Wolverhamptonom in Birminghamom, ob 15.30 pa sledi največji obračun škotske lige med Celticom in Rangersom, ki se bosta pomerila v polfinalu pokalnega tekmovanja, medtem ko je ob 18:00 na sporedu 4. polfinalna tekma italijanskega odbojkarskega prvenstva med Mondeno in Lubejem. A to še zdaleč ni vse, kar si danes lahko ogledate na programih Sportkluba, zato vabljeni, da si TUKAJ ogledate celoten spored.