Van Gaal: Vračam se!

Getty Images/Mike Hewitt

Nekdanji trener Manchester Uniteda, Nizozemec Louis van Gaal trdi, da se bo kmalu vrnil v trenerski posel. Prejel naj bi ponudbo, ki je preprosto ne more zavrniti.

“Še vedno dobivam veliko ponudb. Zdaj sem prejel ponudbo, ki je pravzaprav ne morem zavrniti. A če do julija ne bom imel kluba, me lahko smatrate za upokojenega,” je dejal nekdanji trener Ajaxa, Barcelone, Bayerna in Manchester Uniteda.

Van Gaal je nazadnje treniral angleškega velikana, ko ga je pred skoraj dvema letoma zamenjal Jose Mourinho. Nizozemec je večkrat zatrdil, da resno razmišlja o trenerskem pokoju, a da bi ga lahko nesramno bogata ponudbo lahko prisilila v premislek. To se je zdaj očitno zgodilo, zanimivo pa bo videti, kateri klub si ga želi na svoji klopi.