Luka Elsner se seli v Belgijo

Luka Elsner poraza ne pozna že 24 tekem zapored. FOTO: Getty Images

Po kratki epizodi na Cipru se bo mladi slovenski trener Luka Elsner znova preizkusil v tujini. Njegov novi klub je belgijski drugoligaš Union Saint-Gilloise.

Luka Elsner, ki je svojo trenersko kariero začel pri Domžalah in jo nadaljeval pri Olimpiji ter ciprskem Pafosu, ima nov klub. Preizkusil se bo v Belgiji, kjer bo vodil drugoligaško ekipo Union Saint-Gilloise, ki je prihod slovenskega stratega že potrdila. Elsner je podpisal triletno pogodbo.

Union Saint-Gilloise je klub z uspešno zgodovino, ki je v zgodnjem obdobju belgijskega nogometa osvajal domače lovorike. V zadnji sezoni je bil trdo bitko za obstanek in se na koncu izognil izpadu v tretjo ligo. Za Elsnerja bo to druga preizkušnja v tujini.