Bayern v Celovcu boljši od PSG-ja

Nogomet ostalo 21. Jul 201817:58 > 18:19
Josef Bollwein - Sepa Media/Bongarts/Getty Images

Nemški nogometni prvak Bayern je na prijateljski tekmi v Celovcu s 3:1 (0:1) premagal francoske šampione PSG.

Na drugi tekmi na letošnjem internacionalnem pokalu je Bayern v bližnjem Celovcu premagal francoski PSG z 2:1. Bavarci so igrali brez vseh nemških reprezentantov, ki so igrali na svetovnem prvenstvu v Rusiji, pri Parižanih so manjkali francoski reprezentanti, zlati z mundiala.

Francozi so sicer povedli v prvem polčasu, ko je v 31. minuti zadel Timothy Weah. V drugem polčasu je Bayern zaigral bolj zavzeto, ki je bil glede na postavo favorit na obračunu. Javi Martinez je v 60. minuti izenačil, potem pa je za vodstvo Bavarcev poskrbel izgljubljeni čudežni deček Renato Sanches. Končni rezultat pa je v 78. minuti postavil Joshua Zirkzee.