Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images
Nogomet 14.09.2018 | 09:38 > 09:44

De Vrij: Težje je proti Mbbapeju, kot proti Ronaldu

Stefan de Vrij pravi, da je imel več težav z Kylianom Mbappejem, kot pa s Cristianom Ronaldom.

Kylian Mbappe

Matthias Hangst/Getty Images

"Priznam, sprva nisem verjel, da bo prišel v Italijo. Njegov prihod v Serie A je zelo pozitiven za italijanski nogomet, vse nas je dvignil,"je dejal nizozemski branilec.
"Proti Ronaldu sem igral na prijateljski tekmi pred svetovnim prvenstvom 2014. Zadel je po kotu, tekma pa se je končala z 1:1. Kdo pa je bil izmed napadalcev, proti katerim sem igral, najtežji nasprotnik? Kylian Mbappe,"je še dodal de Vrij.
Cristiano bo to zagotovo uporabil kot dodatno motivacijo na tekmi z Interjem.

Slovenija po remiju z Norveško izpadla iz lige C

Slovenska nogometna reprezentanca, ki jo je v Stožicah na tekmi lige narodov vodil Igor Benedejčič, je v 85. minuti zapravila minimalno prednost proti Norveški in ostala brez možnosti za obstanek v ligi C.

Olimpija že v prvem polčasu prejela kar 66 točk

Petrol Olimpija še naprej razprodaja svoj ugled. Tokrat je razočarala v Ligi ABA, kjer jim je Igokea že do polčasa nasula neverjetnih 66 točk. Na koncu je sicer Olimpija izgubila s 115:105.

Barcelona ugnala Žalgiris, Blažič dosegel 11 točk

Košarkarji Barcelone so na tekmi 7. kroga Evrolige z 88:85 po podaljšku slavili na gostovanju v Kaunasu.

Zverev: Pripravljen sem na Federerja (VIDEO)

Nemški tenisač Alexander Zverev si je po zmagi proti Johnu Isnerju priigral polfinalno vstopnico zaključnega mastersa v Londonu. V soboto se bo za finale pomeril z Rogerjem Federerjem, Nemec pa je na izziv pripravljen.