Ibra: V Evropi si me želijo številni klubi

Nogomet ostalo 7. Nov 201811:35 > 11:50
Katharine Lotze/Getty Images

Nogometaš moštva Los Angeles Galaxy Zlatan Ibrahimović sporoča, da je osredotočen na svojo ekipo, a da je v vsakem trenutku zanj zainteresiran eden izmed velikih klubov v Evropi.

Zlatan Ibrahimović je v moštvo Los Angeles Galaxy prišel meseca marca, na 28 dosedanjih tekmah pa za ekipo dosegel kar 23 zadetkov. Sezona Galaxyja je sicer po izpadu že končana, a Ibra je zdaj prost vse do marca leta 2019, ko se začne nova sezona v ligi MLS.

“Še vedno obstaja zanimanje iz moje strani, to ni skrivnost. Obstaja pa zanimanje ekip iz Evrope, a moja prioriteta ostaja Galaxy. Tu sem in srečen sem, da sem prišel sem. Ko sem bil poškodovan, takrat je bilo drugače. Zdaj sem se vrnil, živ sem in dobre igre niso presenetljive. Če sem pri Galaxyju potem od tu ne bom odšel. Pripradam klubu, ostajam tu in se osredotočam na našo ekipo ter ji posvečam vso mojo pozornost,” je sporočil Ibrahimović.

Mediji v Evropi in onkraj luže v ZDA že nekaj časa poročajo, da bi Ibrahimović lahko odšel kot posojen igralec za nekaj mesecev v Milan ali Manchester United, kjer je že dvakrat igral za ekipo Joseja Mourinha.