Zlatan Ronaldu: " Juventus izziv? Prišel bi prej…"

Gareth Copley, Getty Images Sport

Napadalec Los Angeles Galaxy Zlatan Ibrahimović meni, da prihod Cristiana Ronalda v Juventus nikakor ne more biti izziv za enega najboljših nogometašev sveta.

Katharine Lotze/Getty Images

Portugalec je letos za 100 milijonov evrov prišel iz madridskega Reala v Juventus z željo, da s klubom iz Torina osvoji Ligo prvakov.

“Cristiano govori o novih izzivih, nato pa pride v že izdelano ekipo z odličnimi igralci, ki je prvak Serie A. Prestop v Juventus za Ronalda nikakor ni izziv,” je dejal Ibrahimović in nadaljeval v svojem stilu.

Če bi zares iskal izziv, bi šel v Juventus pred nekaj leti, ko je bil še v Serie B in bi mu pomagal, da se vrne v elitno divizijo.”

Ibrahimović je med leti 2004 in 2006 nosil črno-beli dres trofejnega italijanskega kluba, za katerega je Ronaldo letos dosegel 15 golov in 7 asistenc na 25 tekmah.