Leeds se je okrepil z vratarjem madridskega Reala

Nogomet ostalo 17. Jan 201912:04 > 12:09
Nathan Stirk, Getty Images Sport

Španec Kiko Casilla je od danes naprej tudi uradno novi član drugoligaša Leeds Uniteda. Izkušeni vratar, ki je bil zadnji tri leta in pol član Reala je z vodilno ekipo Championshipa podpisal pogodbo za štiri leta in pol.

Mike Hewitt, Getty Images Sport

32-letni Španec je poleti 2015 iz Espanyola prišel na Santiago Bernabeu, vendar je v dresu galaktikov odigral samo 25 tekem, a v tem obdobju s belim baletom osvojil kar deset lovorik, večino pod vodstvom Zinedine Zidana, ki pa je po koncu lanske sezone odšel.

Po prihodu Thibauta Courtoisa je Kiko Casilla izgubil svoje mesto na klopi in postal tretji vratar Reala kar je sledilo je bilo povsem logično in pričakovano.

Naslednje štiri leta in pol bo nosil dres Leeds Uniteda, ki trenutno zaseda prvo mesto v drugi angleški ligi oziroma Championshipu. Ambicije trenerja Marcela Bielse so povsem jasne, po nekaj letih suše uvrstitev v Premier League.