Wenger v Real, Milan ali Bayern?

Dan Mullan/Getty Images

Arsene Wenger naj bi se že v kratkem vrnil na trenersko klop. Za njegove usluge se menda zanimajo Real Madrid, Bayern in Milan.

The Times piše, da ima Arsene Wenger na mizi štiri ponudbe. Francoz naj bi odločitev sprejel že v kratkem. Zagotovo se ne bo vrnil v Premier ligo, saj Wenger, tako The Times, takšne ponudbe ne bi sprejel iz spoštovanja do Arsenala, ki ga je vodil več kot dve desetletji.

PSG je Wengerju menda ponudil vlogo športnega direktorja, toda legendarni Francoz bi se raje vrnil v vlogi trenerja. Na voljo naj bi imel tudi ponudbo za prevzem reprezentance, a Wenger bi se raje vrnil na klubski sceni.

The Times dodaja, da preostali dve ponudbi prihajata iz naslova vodilnih evropskih klubov. Čeprav ni bilo govora o konkretnih imenih, je Wenger že dalj časa medijski kandidat za naslednika Nika Kovača pri Bayernu, v povezavi z njegovim imenom pa se omenjata tudi Milan in Real Madrid.

Wenger je ob Arsenalu vodil še Nagoyjo, Monaco in Nancy.