Partizan pred izpadom iz Evrope, odpoved dal tudi kuhar

Nogomet ostalo 14. Mar 201912:15 > 12:19
FK Partizan

Beograjski nogometni klub Partizan je tik pred tem, da se poslovi od nadaljnjega nastopanja v evropskih tekmovanjih, poročajo mediji iz srbske prestolnice.

Klub iz Humske na koncu meseca čaka preiskava Evropske nogometne zveze UEFA, do takrat pa mora poplačati dolgove v višini 2,5 milijona evrov. V želji, da bi tudi v naslednji sezoni igrali v evropskih tekmovanjih, morajo ta znesek karseda hitro tudi poravnati.

Predsednik črno-belih Milorad Vučelić je v torek priznal, da finančno stanje v Partizanu ni dobro in da skupni dolg kluba znaša okoli 22 milijonov evrov.

Poleg tega pa v Partizanu vlada pravi kaos, saj so klub v zadnjih tednih zapustili direktor strokovne ekip Zoran Bata Mirkovićnjegov pomočnik Gordan Petrić, športni direktor Ivica Iliev, član upravnega odbora Goran Skorobać, doktor Ilija Rosić, pa tudi klubski kuhar Uroš Krompić.