Hrvaški nogometaš nokavtiral svojega direktorja

Nogomet ostalo 17. Jul 201914:38 > 14:47
print screen

Direktor romunskega prvoligaša Hermanstada Razvan Zamfir je končal v bolnišnici, potem ko ga je nokavtiral nogometaš in član kluba Filip Jazvić.

Do škandala je prišlo potem, ko je uprava romunskega prvoligaša Jazvića seznanila, da na začetku nove sezone ne računa več nanj. “Ne morem verjeti, da se je to zgodilo. Šokiran sem. Ima veljavno pogodbo, dobil bo kar mu pripada. Enostavno je bil tako zelo užaljen, da je reagiral na ta način. Nekdo mora stran, na plačilni listi imamo 30 igralcev.” je po incidentu dejal napadeni direktor kluba Zamfir.

Predsednik kluba Iuliu Muresan je že napovedal tožbo proti Jazviću.

“Neverjetno. V klubu smo se odločili, da nekateri žal niso v naših načrtih za novo sezono, med njimi pa je bil tudi on. Razvan Zamfir je seznanil igralca z odločitvijo uprave kluba, nakar ga je Jazvić pričel žaliti in ga pri tem tudi udaril. Takšni ljudje v nogometu nimajo kaj početi. Za nas ne obstaja več, tožili ga bomo” je zaključil predsednik kluba Iuliu Muresan.