Catherine Ivill/Getty Images

21.07.2019 | 16.10

Kane v podaljšku s sredine za zmago proti Juventusu

Nogometaši Tottenhama so v Singapurju na pripravljalni tekmi s 3:2 premagali Juventus. Zmagoviti gol je s sredine igrišča v sodniškem podaljšku dosegel Harry Kane.

Harry Kane

Michael Regan/Getty Images

Na prijateljski tekmi v okviru mednarodnega pokala prvakov je Tottenham danes v Singapurju s 3:2 premagal Juventus.

Italijani, ki so zaigrali v zelo močni postavi so tekmo izgubili v sodniškem podaljšku, ko je Harry Kane opazil, da vratar Juventusa stoji malenkost iz vrat. Anglež je skoraj, da s sredine igrišča sprožil in zadel za zmago Spursov.

Spursi so sicer v prvem polčasu preko Erika Lamele povedli. V drugem delu sta najprej za preobrat poskrbela Gonzalo Higuain in Cristiano Ronaldo. V nadaljevanju pa so tudi Angleži pripravili preobrat in na koncu slavili s 3:2. Za drugo izenačenje na tekmi je poskrbel Lucas Moura.