Sport Klub Printscreen

Na današnjem obračunu med madridskima velikanoma Atletico in Real smo videli prav vse. Rdeča kartona, celo kopico zadetkov in na žalost tudi poškodbe. Slednjo je staknil Luka Jovič, ki se je v kazenskem prostoru grdo zaletel z Janom Oblakom.

Kot prvi na prijateljskem srečanju se je poškodoval napadel Atletico in nekdanji član Reala Alvaro Morata. V 13. minuti je namesto njega v igro vstopil Angel Corea.

Povezano

Še v prvem polčasu ob vodstvu Atletica s kar 4:0 pa je zastal dih tudi slovenskim navijačem. V 24. minuti sta v kazenskem prostoru Atletica namreč grdo trčila Luka Jovič in Jan Oblak.

Junior Vinicius je podal v kazensi prostor z desne strani, oba omenjena pa sta šla proti žogi in nenamerno trčila med seboj ter v bolečinah obležala na tleh.

Naš vratar je hitro vstal na noge in jasno, je bilo, da bo lahko nadaljeval s srečanjem. S srbom v dresu Reala pa je bilo slabo, saj je šepajoč zapustil teren, po prvih informacijah naj bi šlo za poškodbo kolena.

Kasneje je v 30. minuti v igro namesto njega vstopil Karim Benzema. Potem, ko se je na prejšnji tekmi huje poškodoval Marco Asensio in že končal sezono je Jovič danes Zinedinu Zidanu povzročil  nove težave s poškodbami.