Getty images/Michael Regan

10.09.2019 | 10.12

Bizaren hat-trick: Prosti strel in dva gola iz kota

Nogometaš Wycombe Wanderersov Joe Jacobson je v League 1 (tretje najboljše angleško tekmovanje) proti moštvu Lincoln blestel ob zmagi in dosegel vse tri zadetke. Kar pa je najbolj impresivno pa je način, na katerega jih je dosegel. Oglejte si najbolj nenavaden hat-trick vseh časov.

Joe Jacobson

Dan Istitene Getty Images Sport

Vsi trije zadetki na tekmi League 1 med Wycombom in Lincolnom so padli iz prekinitev, eden iz prostega strela, dva pa iz kota!

Zanimivo je to, da je strelec vseh zadetkov Joe Jacobson moral čakati 48 ur na potrditev njegovega hat-tricka, saj je uprava lige morala razsoditi, ali je bil eden izmed zadetkov iz kota v resnici avtogol.

Potem, ko so mu priznali neverjeten dosežek, se je klub Wycombe zelo hitro oglasil na Twitterju.

"Zadetkov ne dosegam pogosto, zato sem po tekmi vzel žogo in jo odnesel domov. Cel teden sem treniral proste strele na treningu, bil sem jezen, ker nisem ničesar zadel. Nisem prepričan ali so moji soigralci zadovoljni, saj so brez raloga tekli v kazenski prostor, jaz pa sem streljal in dosegal gole," je v smehu dejal 32-letni nogometaš.