Ibrahimović: Kmalu se vidimo v Italiji

Sean M. Haffey/Getty Images

Švedski nogometaš Zlatan Ibrahimović je dejal, da se želi pridružiti klubu, ki želi znova zmagovati.

Zlatan Ibrahimović je do nedavnega igral v ZDA za LA Galaxy. Potem, ko se mu je iztekla pogodba pa že nekaj časa mediji ugibajo kje bo nadaljeval svojo kariero.

“Pridružil se bom klubu, ki si želi znova zmagovati, obnoviti svojo zgodovino in ki se želi boriti proti vsakemu in vsem”, je dejal Zlatan.

“Samo tako bom našel motivacijo, ki jo potrebujem. Všeč mi je, ko sem jaz tisti, ki naredi razliko. Ne želim narediti zgolj ene ali dveh dobrih stvari. Želim, da sem dober v vsem.”

Ibrahimovića so v zadnjem času najbolj povezovali z italijanskimi klubi kot so Milan, Bologna ter Napoli.

“To ni samo moja izbira. To je vprašanje za celo mojo družino. Se pa seveda kmalu vidimo v Italiji.