Infantino: Koronavirus bo spremenil nas in nogomet

Gianni Infantino
Getty images/Elsa

Predsednik Fife Gianni Infantino je prepričan, da bo nogomet po koncu krize zaradi pandemije koronavirusa povsem drugačen.

Zaradi širjenja virusa COVID-19 so trenutno prekinjena skorajda vsa klubska tekmovanja. Trenutno igrajo samo Belorusi, ki jih lahko spremljate na kanalih Sportkluba.

Nogomet se bo vrnil. Ko se bo to zgodilo, bomo skupaj proslavili konec te nočne more,” razmišlja Infantino in dodaja: “Moramo pa razumeti nekaj. Nogomet bo po koncu krize s koronavirusom povsem drugačen. Postali bomo boljši, bolj človeški, predvsem pa se bomo naučili ceniti dobre vrednote.

Zaenkrat še ni znano, kdaj se bo nogomet vrnil. Najslabša situacija je še vedno v Italiji in Španiji, razmere pa se iz dneva v dan spreminjajo tudi v drugih evropskih državah.