Uradno: Siniša Mihajlović prevzema Sporting!

Uncategorized 18. Jun 20189:25 > 21:05
Alessandro Sabattini/Getty Images

Srbski nogometni trener Siniša Mihajlović bo kariero nadaljeval pri lizbonskem Sportingu. Nekdanji srbski reprezentant je z lizbonskim klubom podpisal triletno pogodbo.

Nekdanji selektor Srbije Siniša Mihajlović je prevzel ekipo Sportinga, pa čeprav je bilo na začetku kar nekaj nestrinjanja z obeh strani.

Pred nekdanjim trenerjem Milana je zahtevna naloga, saj prevzema ekipo z gromozanskimi problemi, ki je že več kot mesec dni v kaosu. Pred časom so huligani napadali igralce, nekateri celo trdijo, da za vsem skupaj stoji uprava kluba. Nekaj igralcev je že prekinilo pogodbe. Rui Patricio je odšel v Wolverhampton. Zagotovo pa ni edini, ki bo zapustil zeleno-belo barko.

Pred Mihajlovićem je tako zelo težka naloga, ne samo, da mora ekipo pripraviti na novo sezono ampak jo mora prej še dovolj kakovostno sestaviti. Vprašanje pa je kdo bo odšel v klub, kjer ne ščitijo lastnih igralcev.