Iker Casillas med treningom doživel srčni infarkt

Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Šok iz Portugalske! Legendarni španski vratar Iker Casillas je med treningom Porta doživel srčni infarkt. Casillasa so s treninga prepeljali v bolnišnico CUF Porto, iz kluba pa so novico potrdili in razkrili, da se vratar po manjšem operativnem posegu že počuti dobro in je izven nevarnosti.

Eden izmed najboljših vratarjev vseh časov se je po vadbi počutil slabo, zato so ga nemudoma odpeljali v bolnišnico, kjer so po preiskavah ugotovili, da je Casillas doživel srčni infarkt.

37-letnik naj bi bil v stabilnem stanju, v tej sezoni pa po poročanju Independenta ne bo več igral.

Na novico so se hitro odzvali pri njegovem nekdanjem klubu. Na spletni strani Real Madrida so zapisali: “Real Madrid ljubljenemu kapetanu želi hitro okrevanje. Iker Casillas nas je v času svoje poklicne kariere naučil premagovati najbolj težke izzive. Naučil nas je, da se predaja ne ujema z našo filozofijo življenja in nam velikokrat pokazal, da ga izzivi naredijo še močnejšega.

Hitro okrevanje so mu zaželeli tudi številni navijači iz vsega sveta, oglasili pa so se tudi zvezdniki.