Gundogan pozitiven na koronavirus

Premier Liga 21. Sep 202012:30 > 12:36
Getty Images/Shaun Botterill

Pep Guardiola se pred današnjo tekmo z Wolverhamptonom sooča z resnimi kadrovskimi problemi, saj je bil poleg Mahreza in Laporta na testu za Covid-19 pozitiven tudi nemški reprezentant Ilkay Gundogan.

Miguel A. Lopes/ Pool via REUTERS

Nemški reprezentant danes ne bo v kadru za tekmo proti Volkovom. Gundogan bo moral v karanteno in upoštevati zdravstveni protokol.

Gundogan je pozitiven na Covid-19. Čaka ga 10 dni samoizolacije. Želimo mu hitro okrevanje,” se glasi sporočilo meščanov.

Guardiola je pred današnjo tekmo potrdil, da se po 10 dnevni karanteni vrača alžirski krilni napadalec Riyad Mahrez. Aymeric Laporte pa se še ni vrnil v trenažni proces.

Sportklub Slovenija

Srečanje med volkovi in sinjemodrimi se bo začelo danes ob 21:15 na Molineuxu. Dvoboj boste lahko spremljali na Sportklubu 1.