Crystal Palace poslal ponudbo za napadalca Liverpoola

Premier Liga 21. Sep 202013:33 > 13:34
Jan Kruger/Getty Images

Ekipa iz Selhurst Parka je poslala uradno ponudbo za Liverpoolovega napadalca Rhiana Brewsterja.

Crystal Palace je novo sezono odprl izjemno. Varovanci 73-letnega Roya Hodgsona so na tekmi prvega kroga premagali Southampton, v drugem krogu pa so bili boljši tudi od Manchester Uniteda.

Danes so Londončani poslali uradno ponudbo za mladega napadalca aktualnih angleških prvakov. Orli za Brewsterja ponujajo 19 milijonov funtov, klub iz Anfielda pa bi lahko 6 milijonov funtov zaslužil še v obliki raznih bonusov. Poleg tega so Londončani v pogodbo pripravljeni vključiti odkupno klavzulo, po kateri bi lahko Redsi 20-letnega napadalca odkupili nazaj za 37 milijonov funtov.

Za Brewsterja so zanimanje pokazali tudi Sheffield United, Newactle in Brighton, Crystal Palace pa je na Anfield kot prvi poslal konkretno ponudbo.

Jurgen Klopp angleškega napadalca zelo ceni, a mu ob Firminu, Salahu in Maneju ne more obljubiti igralnih minut.

Brewster je lani igral za valižanski Swansea. Za labode je v Championshipu dosegel 11 zadetkov na 22 tekmah.

Sportklub Slovenija