Getty Images/Stuart Franklin

24.09.2020 | 11.22

Havertz po hat-tricku: To je samo začetek...

Chelsea FC

Poletna okrepitev Chelseaja Kai Havertz upa, da je hat-trick na tekmi ligaškega pokala proti Barnsleyju samo napoved tistega, kar lahko navijači modrih od njega pričakujejo.

Pool, Getty Images

Nemec je ob zmagi modrih s 6:0 dosegel tri gole. Strelski pohod je pričel v 28. minuti, nato pa bil natančen če v 55. in 6.5 minuti.

"Srečen sem, ker sem dosegel tri gole, a to je samo začetek, želim jih še več," je po tekmi povedal Kai in dodal:

"Želim si, da bom vedno igrel na maksimumu. Zadovoljen sem s hat-trickom, upam, da bom nadaljeval v tem slogu."

Chelsea se bo v naslednjem krogu ligaškega pokala pomeril z zmagovalcem para Leyton Orient - Tottenham. Navijači jasno pričakujejo poslastico v obliki londonskega derbija.