"Van de Beek rezervist v takšnem Unitedu? Nedopustno!"

Premier Liga 30. Sep 202010:41 > 10:55
Getty Image/ Pool / Pool

Donny Van de Beek je zaenkrat edina poletna okrepitev Manchester Uniteda, Nizozemec pa v Premier ligi še čaka na prvo priložnost v začetni postavi. Njegov zastopnik Sjaak Swart tega ne razume.

Donny rezervist!? To mi ni niti malo všeč. Če sem iskren, sam na njegovem mestu tega ne bi mogel trpeti. Da vstopim na zelenico samo štiri minute pred koncem tekme? Nezaslišano,” je čustveno povedal Swart.

Van de Beek je na prvih dveh premierligaških tekmah Manchester Uniteda zbral samo 23 minut, kljub temu pa se je že izkazal z golom.

V tako kratkem času na igrišču je naredil tri dobre stvar, kar je veliko več od večine v ekipi. Priigral je 11-metrovko za zmago. V normalnih razmerah bi Brighton takšen United povozil s 7:1. Brighton je petkrat stresel okvir gola. United ima dobro ekipo, takšne stvari se ne smejo dogajati.

Van de Beek je bil zaenkrat v prvi postavi samo na tekmi ligaškega pokala, otoški mediji pa napovedujejo, da bo Nizozemec tudi na nedeljskem derbiju s Tottenhamom na klopi za rezerviste, saj Solskjaer zaenkrat na sredini bolj zaupa Brunu Fernandesu, Nemanji Matiću in Paulo Pogbaju.