Fulham se krepi: Prihaja Lookman iz RB Leipziga

Premier Liga 30. Sep 202018:10 > 18:12
Dan Mullan/Getty Images

Povratnik med angleško elito Fulham, je na Craven Cottage pripeljal odmevno okrepitev. V London je iz RB Leipziga prispel Ademola Lookman.

Parkerjevi varovanci so katastrofalno krenili v aktualno sezono Premier lige. Na prvih treh tekmah so zabeležili 3 poraze tako, da so trenutno prikovani na dno prvenstvene razpredelnice.

Fulham je zabeležil dva domača poraza. Na Craven Cottagu sta bila (oba s 3:0) boljša Arsenal in Aston Villa. Londončani so prav tako izgubili proti Leedsu, ki je bil na Elland Roadu boljši s 4:3.

Varovanci Scotta Parkerja so tako na prvih treh tekmah prejeli kar 10 zadetkov!

Mnogi nogometni strokovnjaki vidijo Fulham kot glavnega kanditata za izpad iz lige, a Londončani bodo storili vse, da bodo ostali med elito. Predstavili so tudi odmevno okrepitev.

Cottegersi so na enoletno posojo vzeli Ademolo Lookmana, ki je lani v Bundesligi zbrel 11 nastopov.

22-letni krilni napadalec je v preteklosti igral za Everton, sicer pa gre za člana mlade angleške reprezentance.

Zelo sem bil zadovoljen po pogovoru s trenerjem. To je način komunikacije, ki mi odgovarja. Oba sva mlada in ambiciozna ter željna dokazovanja. Vesel sem, da bom lahko pomagal ekipi,” je dejal Ademola Lookman.

Sportklub Slovenija