Sportklub Slovenija

15.10.2020 | 13.51

Ne uporabjajte mojega imena, da bi delali težave klubu

Manchester United

Zvezdnik Manchester Uniteda Bruno Fernandes je zanikal navedbe, da se je ob polčasu srečanja proti Tottenhamu zapletel v spor s trenerjem Olejem Gunnarjem Solskjaerjem.

Bruno Fernandes

Mike Hewitt/Getty Images

Bruno Fernandes in Ole Gunnar Solskajer naj bi imela "kratek stik" ob polčasu tekme na Old Traffordu, ki jo je Tottenham dobil s 6:1.

"Veliko je namigovanj. Kar se je govorilo, ne drži," je dejal Portugalec in dodal: "Ob polčasu sem bil zamenjan, vendar je bila to tehnična odločitev. Trener mi je dejal, da je tekma praktično končana in da me bo potreboval na naslednjih tekmah. Nisem bil zadovoljen, vendar nisem rekel ničesar, kar bi lahko škodilo ekipi. Ne uporabljajte mojega imena, da bi delali težave Unitedu. Atmosfera v ekipi je dobra, boste videli že na naslednji tekmi."

Rdeči vragi bodo po reprezentančnem premoru Premier ligo nadaljevali v soboto z gostovanjem pri Newcastlu (ob  21:00 v živo na SK 1).