Tudi Nemci ne pomagajo: Chelseaju samo točka

Premier Liga 17. Okt 202017:55 > 17:57
Ben Stansall - Pool/Getty Images

Na tekmi petega kroga Premier lige med Chelseajem in Southamptonom smo na Stamford Bridgeu videli šest zadetkov, a zmagovalca nismo dobili - 3:3.

Povezano

Po prve pol ure igre je kazalo na gladko zmago Chelseaja. Timo Werner je zadel v 15. in 28. minuti. Vse je kazalo na popolno polčas zasedbe iz Londona, toda Danny Ings je v 43. minuti poskrbel za upanje Southamptona.

Prebujeni gostje so v 57. minuti prišli do izenačenja, ko je zadel podajalec pri prvem zadetku Che Adams. A samo dve minuti kasneje je Chelsea znova povedel. Werner je podal do rojaka Kaia Havertza, ki je meril v polno, vseeno pa je obramba domačih kapitulirala še enkrat. V drugi minuti sodnikoveha podaljška je Southamptonu točko prinesel Jannik Vestergaard

Po novem remiju je Chelsea šesti z osmimi točkami in petimi zaostanka za vodilnim Evertonom. Southampton je na robu deseterice s sedmimi točkami.