Son-Kane blitzkrieg, nato šok za Mourinha v 94. minuti!

Premier Liga 18. Okt 202018:26 > 18:27
Pool/Getty Images

Nogometaši Tottenhama so v petem krogu Premier lige proti West Hamu po 16. minutah in vse do 82. minute vodili s 3:0, vseeno pa se je tekma končala z neodločenim rezultatom 3:3. Odločilni zadetek je v 94. minuti za West Ham dosegel Manuel Lanzini.

Sportklub Slovenija

Spursi so prišli do prednosti po samo 45 sekundah igre. Kane je poslal milimetrsko natančno podajo, Son je žogo sprejel in udaril natančno ter svojo ekipo popeljal do vodstva.

V osmi minuti se je prednost podvojila. Asistenco je uradno zabeležil Son, zadetek pa je z roba kazenskega prostora dosegel Harry Kane

Mourinhova ekipa je svoj blitzkrieg dokončala v 16. minuti, znova pa se je med strelce vpisal Harry Kane, asistenco pa je zabeležil Sergio Reguilon

Fornals je zapravil odlično priložnost za goste, pri Tottenhamu pa bi lahko Kane prišel do hat-tricka. A to se ni zgodilo in tekma se je zapletla. Najprej je v 82. minuti Cresswell odlično izvedel prosti strel z leve strani, Balbuena pa je z glavo žogo poslal v mrežo.

Samo tri minute kasneje je ekipa, ki jo vodi David Moyes dosegla drugi gol. Avtogol je zabeležil Davinson Sanchez, ki je z glavo lepo premagal svojega vratarja Llorisa.

V 72. minuti je v igro vstopil Gareth Bale, v dodatku pa skorajda prišel do gola po protinapadu. A to se ni zgodilo in njegovo ekipo je to drago stalo.

V samem zaključku tekme je v 94. minuti rezervist Manuel Lanzini v svojih prvih minutah v Premier ligi dosegel fantastičen zadetek iz približno 18 metrov, ko je žogo poslal v levi zgornji kot Llorisa.

V naslednjem krogu Tottenam 26. oktobra igra proti Burnleyu, dva dni prej pa West Ham pričakuje Manchester City