Lampard: Zahtevam maksimalno osredotočenost in zbranost

Pool, Getty Images

Trener Chelseaja Frank Lampard je svoje varovance opozoril, da jih jutri čaka tekma v najmočnejšem klubskem tekmovanju na svetu.

Chelsea bo jutri ob 21:00 na Stamford Bridgeu gostil Sevillo.

Upam, da so se igralci, ki so bili tukaj že lani, nekaj naučili. Morajo stremeti k temu, da izboljšajo svojo igro. Moramo napredovati. To je Liga prvakov, najmočnejše klubsko tekmovanje na svetu. Imamo mlado ekipo, a nekateri igralci, ki so se nam pridružili poleti, imajo ogromno izkušenj,” je dejal Lampard.

“Imamo mlado ekipo. Na takšnih tekmah se moramo učiti. Jutri bom od igralcev zahteval maksimalno osredotočenost in zbranost,” je dejal trener Chelseaja.

V lanski sezoni se je pot Bluesov v Ligi prvakov končala v osmini finala. Londončane je razbil Bayern, ki je bil boljši s skupnim izidom 7:1.